Sestdiena, 11.aprīlis

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Mežāža zīmē, aicinot mūs pievērsties dažādiem plānošanas jautājumiem un praktiskajai dzīves pusei. Var aktualizēties jautājumi saistībā ar remonta un celtniecības darbiem, kā arī pārbūvi vai renovāciju. Daži apciemos savus vecvecākus, kamēr citi ķersies klāt mājokļa sakārtošanai. Tāpat kā vakar, arī šodien ir labs laiks, lai atbrīvotos no vecām un savu laiku nokalpojušām lietām. Tomēr kopējais dienas emocionālais fons šodien ir diezgan nervozs. Ja nespēsim visu savu uzmanību koncentrēt uz darāmajiem darbiem, tad mūs būs samērā viegli izsist no sliedēm. Diemžēl uz vakarpusi situācija tikai pasliktināsies. Šodien nav ieteicams uzturēties vietās, kurās ir daudz cilvēku (pūlis), tai skaitā tajās, kurās agrāk nekad neesat bijuši, kā arī jāuzmanās uz ceļiem. Ja esat autovadītājs, šodien jābūt īpaši uzmanīgiem, jo iespējami dažādi pārpratumi aiz steigas un neuzmanības.

Kā jau pie Mēness fāžu maiņām, šodien iespējama palielināta apetīte īpaši vakarpusē (precīzs aspekts 12.aprīlī plkst. 6:43 no rīta), tātad diētas ievērotājiem atslodzes laiks sākas 6 stundas pirms un ilgst vēl 6 stundas pēc šī laika. Daži, iespējams, pat izaicinās sevi, jo vēlēsies notestēt, vai tiešām var to paveikt!

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!