Pirmdiena, 6.aprīlis

Šodien Mēness caur Skorpiona zīmi piešķirs mūsu emocijām īpašu dziļumu. Tas nozīmē gan to, ka centīsimies tās slēpt un īpašu uzmanību pievērsīsim paškontrolei, gan to, ka viss kļūst ļoti personīgi, dziļi un pat sakāpināti. Dienas emocionālais fons saistās ar iekšēju nemieru, kuru grūti noslēpt. Tā vien šķiet, ka visi tīšām cenšas izprovocēt. Lai vai kā, šodien mēs varam saskarties ar jautājumiem, kuros redzēsim zemtekstu, varam būt aizdomīgāki, nekā parasti un vēlēsimies lietas atrisināt līdz galam, nepalikt “pusceļā”. Aktualizēsies varas un kontroles jautājumi, kā arī saasināsies jutekliskā sfēra.

Arī ēdienkartē vēlēsimies baudīt vai nu ko eksotisku vai tādu, kam iemīt īpaša, piesātināta garša. Tā kā visas dienas garumā Mēnesim ir saspringts aspekts ar Jupiteru, tad iespējama paaugstināta apetīte. Vienīgais mierinājums, ka Mēness ir dilstošs un lieki apēstais tik labi organismā neuzkrāsies (kā tad, ja būtu augošs Mēness).

_____________________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!