Pirmdiena, 13.aprīlis

Šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, liekot akcentus uz kolektīvu un sabiedriskajām aktivitātēm. Varam uzņemties kādu brīvprātīgu darbu grupas interesēs vai atrast savu interešu atbalstītājus un domubiedrus, tomēr novērtējumu šodien negaidīsim. Tieši otrādi, mūsu idejas un jauninājumi var sastapties ar spītību un pretošanos visam jaunajam. Bet, iespējams, arī paši pārāk daudz gaidīsim no apkārtējiem? Tas labais, uz ko šodien balstīties, ir kārtīgs un sistemātisks darbs. Pateicību saņemsim citu dienu.

Ēdienkartē varam izvēlēties ko neparastu, vai arī šo procesu uzlūkot ar tādu zinātnisku piesitienu, pētot produktu sastāvu, kalorijas, E-vielas u.t.t. Varam pagatavošanā izmantot jaunākās tehnoloģijas.

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!