Piektdiena, 3.aprīlis

No plkst 10:08 Mēness ieiet Svaru zīmē un mēs jau diezgan labi varēsim sajust Pilnmēness laiku. Šodienas aktuālā tēma – līdzsvars un harmonija. Svarīgi būs ne tikai pašiem labi justies, bet arī, lai citi mums apkārt jūtas labi. No vienas puses, mūs būs diezgan viegli izsist no līdzsvara, bet, no otras – tas vairāk būs tāds iekšējais satraukums, jo diena ir labvēlīga, lai spētu savas izjūtas kontrolēt pietiekami labi (ja tāda būs vēlēšanās). Zemapziņā šodien vairāk nekā citas dienas būsim orientēti uz apkārtējo viedokli, vērtējumu par mums, tādēļ neapzināti būsim atkarīgi no citu atzinības. Aktualizēsies taisnīguma jautājumi, kā arī estētisks skats uz dzīvi. Daži ārējām formalitātēm un izskatam pievērsīs lielāku uzmanību, nekā iekšējam saturam.

Arī ēdienkartē un pie galda visam jābūt glīti, harmoniski un estētiski. Visam jābūt saskanīgam. Šodien ne tik daudz koncentrēsimies uz pārtikas ekoloģiju kā tās ārējo izskatu un noformējumu.

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!