Piektdiena, 24.aprīlis

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, akcentējot mūsu emocionālo pusi. Šodien arī spēsim skaidri un saprotami izteikties un rakstīt par emocionālas dabas jautājumiem, kā arī tiem, kas skar ģimeni, bērnu audzināšanu  un psiholoģiju (tādēļ diena piemērota psihologa apmeklējumam, jo spēsim labi noformulēt savus jautājumus). Tomēr dienas gaitā iespējami pēkšņi notikumi, kas mūs var “izsist no sliedēm”. Nu ko, audzināsim raksturu un ar gribasspēku un piedomāšanu neļausimies provokācijām 🙂 Saasināsies arī visa veida instinkti.

Ēdienkartē labāk izvēlēties mums ierastus un pārbaudītus ēdienus un gardas maltītes pagatavošana šodien ir labākais veids kā izrādīt rūpes par sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!