Piektdiena, 17.aprīlis

Šodien Mēness jau atradīsies Auna zīmē, rosinot mūs uz aktīvu rīcību. Arī emocionālās reakcijas uz notikumiem būs tūlītējas un asas, varam kļūt nepacietīgi un stūrgalvīgi. Lēnīgākie tiks uzskatīti par īstām čammām. Būsim apveltīti ar patiesu entuziasmu, būsim dāsni un labprāt palīdzēsim arī citiem. Tomēr, labāk veiksies tiem, kuri rīkosies pēc noteikta plāna, jo šodienas klupšanas akmens var būt haotiska vai pārāk spontāna rīcība. Pārāk liela emocionālā atklātība var kalpot par iemeslu vēlākiem depresīviem stāvokļiem. Nav ieteicams uzturēties tādās vietās, kurās pulcējas daudz cilvēku, jo pūļa enerģija mūs var nelāgi ietekmēt.

Ēdienkartē gribēsim to, kas ir ātri pagatavojams un tik pat ātri apēdams. Dažiem var gadīties ēdienu pārāk sapiparot, vai piededzināt. Nevajadzētu strauji saēsties karstu ēdienu. Daži dos priekšroku pusfabrikātiem vai pirks jau gatavu pārtiku.
________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!