Piektdiena, 10.aprīlis

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Strēlnieka zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm, kā arī mierīgi pabeigt iesāktos darbus.

No plkst. 15:48 Mēness pāriet Mežāža zīmē. Kļūsim lietišķāki un raudzīsimies un visu no praktiskās puses. Laba diena inventarizācijai un tam, lai atbrīvotos no visa liekā, jo Mežāža zīme ir saistīta arī ar askētismu. Šajās dienās labi veiksies plānošanas darbi, īpaši tiem, kuri paredzēti ilgākam laikam. Var aktualizēties kādi jautājumi ar valsts iestādēm, priekšniecību vai tēvu. Zemapziņā būsim orientēti uz pašapliecināšanos. Neapzināti asi varam reaģēt uz visu, kas kaut kādā veidā saistīts ar mērķa uzstādīšanu un sasniegšanu. Labi veiksies tie darbi, kuriiepriekš ieplānoti. Šodiuen īpaši neiedziļināsimies tādās kategorijās kā “patīk – nepatīk”. Kas jādara – tas jādara un nav tur ko filozofēt 🙂

Ēdienkartei neizvirzīsim īpašas prasības. Jāēd to, kas galdā likts. Varam vēlēties ēst pēc plāna, režīma. Sākt jaunu diētu (Mēness ir dilstošs un diētām labvēlīgs).

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!