Otrdiena, 7.aprīlis

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē, turpinot risināt iepriekšējo dienu tematiku. Viss joprojām šķiet ļoti personīgi un dziļi, un aizvainojumi tiek jo rūpīgi glabāti, lai nekad tos neaizmirstu un nepiedotu. Šodien, tāpat kā vakar, varēsim labāk saskatīt rīcības slēptos motīvus, spēsim “lasīt starp rindiņām” un būs vēlme atklāt noslēpumus. Bet, pirms to darāt, padomājiet, vai beigu beigās lamatās neiekrītiet paši? Vai jūs gribētu, lai kāds raktos pa jūsu pašu noslēpumiem? Mēness caur Skorpiona zīmi akcentē spēcīgu jutekliskumu, kas šodienas kontekstā (opozīcija ar Venēru) var akcentēt pārāk spēcīgu pieķeršanos un ļoti personisku skatījumu uz šīm attiecībām, kas gala rezultātā var radīt pamatīgu greizsirdību un apliecināt to, ka no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis.

Arī ēdienkartē nevēlēsimies nekādas mērenības. Vēlēsimies nobaudīt ko īpašu, ar spēcīgu, piesātinātu garšu. Bet, iespējams, ko tādu no “uzmini ko tu ēd” sērijas (kad pamatēdiens pārveidots līdz nepazīšanai). Dienas pirmajā pusē iespējama paaugstināta apetīte.

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!