Otrdiena, 28.aprīlis

Šodien augošs Mēness Jaunavas zīmē pievērš mūsu uzmanību ikdienišķajiem dzīves sīkumiem, ikdienas praktiskajiem darbiem. Varam sakārtot lietas, kuras ikdienas steigā atliktas uz “kaut kad vēlāk” laiku, bet tie nav tie “lielie” darbi – nē. Pietiks ar to, ka sakārtosim savu darbagaldu, sen nepārskatītu plauktu vai atvilkni, iztīrīsim pieliekamo vai vannasistabu. Dienas pirmajā pusē varam sajust nomāktību un dažus apciemos doma:”Bet kāpēc tas viss jādara man! Ko tad citi?”. Tomēr tie, kas šodien plānos paši savu dienu un ķersies klāt pie darbiem, varēs daudz ko padarīt.

Ēdienkartē šodien vairāk domāsim tieši par veselīgu uzturu. Varam smalki sakombinēt kuri produkti sader kopā. Īpašu uzmanību pievērsīsim virtuves tīrībai. Alkohola lietošanai gan diena ir nepiemērota. Pastāv saindēšanās risks.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!