Otrdiena, 14.aprīlis

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, aicinot mūs piedalīties dažādās sabiedriskās aktivitātēs. Šī nav mājās sēdātāju diena, bet gan aktīva diena, kurā darbojamies kādu kopīgu interešu vārdā vai vienkārši tiekamies ar draugiem un apspriežam jaunākos notikumus. Mēness caur Ūdensvīra zīmi liek mums paskatīties uz lietām it kā ar nākotnes acīm, no nākotnes perspektīvas. Gribas nedaudz aizskriet laikam pa priekšu, trūkst pacietības, tādēļ bieži tas saistās ar pēkšņiem, negaidītiem notikumiem vai jauninājumiem (gribam taisīt revolūciju tūlīt un tagad, ieviešam jauninājumus vienā dienā u.t.t.). Laba diena zinātniskajiem atklājumiem un vispār, lai mācītos un apgūtu visu jauno, īpaši eksaktajos virzienos, jo Ūdensvīra zīme ir labvēlīga tieši prāta darbībai. Tomēr uz vakara pusi daži var sajust nomāktību, mums var likties, ka neviens īsti nesaprot vai arī nevēlas mūs saprast ir atturīgi un vēsi. Tā var notikt ar tiem ,kuriem apkārtējo novērtējums un atbalsts ir ļoti svarīgs. Lai vai kā, balstīsimies uz šodienas labajām lietām – savu prātu un attapību, lai varētu ieviets ikdienā visas tās progresīvās pārmaiņas, kuras vēlamies. Un, protams, draudzību – tiekamies ar cilēkiem, kuri ir mūsu domubiedri un spēj mūs atbalstīt!

Ēdienkartē arī varam būt mazliet revolucionāri, izmantot dažnedažādu virtuves tehniku maltītes pagatavošanai, eksperimentēt un ļoti radoši pieiet gatavošanas procesam gluži kā ķīmiķi laboratorijā. Tik uzmantieties, eksperimenti ir labi, bet prāts arī ir jāizmanto 🙂 Daži var samiksēt kopā pat gluži dīvainas ēdiena kombinācijas.

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!