Ceturtdiena, 30.aprīlis

Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Jaunavas zīmē. Varam droši pabeigt iesāktos darbus un aktīvi risināt ikdienišķas situācijas, vienīgi jāpiedomā, lai steigā nesanāk asa vārdu apmaiņa. Varam kārtot dokumentus, taisīt inventarizāciju un pievērsties tiem dzīves aspektiem, kas padara mūsu ikdienu ērtāku un praktiskāku.

No plkst 17:03 Mēness pāriet diplomātiskajā Svaru zīmē, tādā veidā pievēršot mūsu uzmanību taisnīguma un līdzsvara jautājumiem. Svaru zīme arī palīdz vienoties par daudzām lietām, tāpēc labi var risināt pārrunas un pirkšanas-pārdošanas jautājumus. Lai gan no vienas puses esam diplomātiski orientēti, tomēr šodien mūs var pārņemt arī neizlēmīgums, svārstīšanās, nespēja pieņemt gala lēmumu vai arī vēlme izskatīt pārāk daudz variantus.

Ēdienkartē, īpaši vakara pusē akcentu varam vairāk likt uz maltītes estētisko noformējumu, nekā tās saturu. Svarīgi kādā jūtu atmisfērā to baudām, ar kādiem cilvēkiem esam kopā.

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!