Ceturtdiena, 23.aprīlis

No plkst. 7:26  Mēness atradīsies Vēža zīmē, kas ir viena no labākajām tā pozīcijām. Pastiprinās intuīcija, kļūstam emocionāli atsaucīgi un dabiski izjūtam citu vajadzības. Mēness caur Vēža zīmi piešķir mums lielāku elastību un spēju pielāgoties. Intuitīvi jutīsim, kā labāk sevi parādīt un kur izmantot savus talantus. Aktualizējas dažādi emocionālie jautājumi, ģimenes ieradumi un nekustamā īpašuma un mājokļa jautājumi. Varam sajust lielāku vēlēšanos rūpēties un gādāt par kādu.

Ēdienkartē labāk izvēlēties jau zināmus un pārbaudītus produktus, jo vājā vieta šodien ir kuņģis. Dažiem var uznākt vēlēšanās stāties pie plīts pirmo reizi un pagatavot ko garšīgu. Tas arī ir vislabākais veids kā šodien parūpēties par saviem tuvajiem un mīļajiem (pagatavojot to, ka viņiem garšo).

———————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!