Ceturtdiena, 16.aprīlis

Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Zivju zīmē, aicinot mūs būt iejūtīgākiem un līdzcietīgākiem pret apkārtējiem. Dažiem var rasties vēlēšanās ziedot labdarībai un piedāvāt savu palīdzību. Šodien tīri intuitīvi jutīsim, kuram tā visvairāk vajadzīga, jobūsim ļoti uzņēmīgi pret citu  emocionālajiem pārdzīvojumiem un kreņķiem. Laba diena, lai ieklausītos sevī, savās izjūtās. Laba diena arī psihologa apmeklējumam, ja esam apmaldījušies un nespējam noformulēt ko īsti jūtam. Dažiem var rasties vēlēšanās pabūt vienatnē vai norobežoties no pārējiem. Tomēr Mēness caur Zivju zīmi var aicināt mūs arī uz bohēmiskām izpriecām, baudīt dzīvi caur rozā brillēm un dažādu sajūtu gammu. Labs laiks, lai realizētu savu māksliniecisko iedvesmu, jo iztēle nebūs apgrūtināta.

Ēdienkartē varam arī īsti nezināt, ko tieši šodien gribam. Laba diena, lai ļautu vaļu fantāzijai maltītes pagatavošanā. Varam ilgoties pēc kaut kā, ko nespējam noformulēt.

__________________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!