Trešdiena, 4.marts

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Lauvas zīmē. Šajā laikā varam sekot iepriekšējās dienas norādēm un turpināt iesāktos darbus.

No plkst. 13:58 Mēness pāriet pedantiskajā Jaunavas zīmē, turklāt tuvojas Pilnmēness laiks, kad emocijas jau pašas par sevi ir sakāpinātas. Šodienu varētu nosaukt par “aizej tur, nezin kur” dienu, kad paši īsti nezinām, ko gribam un ko sagaidām no citiem. Tā kā Mēnesim šodien ir tikai negatīvi aspekti, tad varēsim izbaudīt Jaunavas zīmes negatīvās īpašības tādas kā pārlieku liels pedantisms (iespējama arī otra galējība – juceklis un nekārtība), piekasīgums, lieks nervozums un iestigšana sīkumos. Iespējams redzēsim daudz skabargu citu acīs, kamēr baļķis savējā netiks pamanīts nemaz. Dažai labai saimniecei var sagribēties pedantiski izpucēt māju un katrs puteklītis var sagraut pašapziņu (vai vismaz iedragāt to).

Ēdienkartē ieteicams pievērst uzmanību pārtikas ekoloģijai. Apetīte gan nebūs liela, tomēr ieteicams ir sabalansēts uzturs. Varam pievērst īpašu uzmanību virtuves higiēnai. Daži izmēģinās jaunu diētu. Alkoholu gan lietot nebūtu ieteicams.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!