Trešdiena, 25.marts

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Dvīņu zīmē. Šodien vislielāko uzmanību pievērsīsim tieši informācijas plūsmai, darbam ar dokumentiem, komunikācijai. Būsim ieinteresēti uzzināt visu jauno, vienīgi mums var nepietikt pacietības pārliecināties par informācijas atbilstību patiesībai, tādēļ iespējami dažādi pārpratumi, kā arī tīša manipulācija ar datiem. Daži var sajust, ka tiek pārāk “ierauti” apkārtējos notikumos un vēlēsies norobežoties. Citi, turpretim, šodien spēs izdarīt vairāk kā jebkuru citu dienu, ja vien pārbaudīs faktus, jo ļoti svarīgi būs tieši tas, kādu tieši informāciju mēs padosim tālāk,  vai visas darījumu puses ir pareizi sapratušas nosacījumus u.t.t.

Ēdienkartē joprojām akcents ir uz vieglu, gaisīgu pārtiku vislabāk draugu lokā, interesantām sarunām, gaisīgā, nepiespiestā atmosfērā.

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!