Trešdiena, 18.marts

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Ūdensvīra zīmē, mudinot mūs uz jaunu un progesīvu jautājumu aktualizēšanu. Daži būs noskaņoti pat mazliet dumpinieciski.

No plkst 12:58 Mēness ieiet jūtīgajā Zivju zīmē, liekot mums vairāk pasapņot un visu uztvert ļoti personiski. Kļūsim emocionāli jūtīgāki un vieglāk ievainojumi, tādēļ dažiem var būt pilnīgi dabiska vēlēšanās noslēgties, norobežoties no apkārtējiem. Nelabvēlīgais aspekts ar Saturnu dažiem var izraisīt pat drūmu un depresīvu noskaņojumu. Daudz ko uztversim tieši intuitīvajā līmenī. Aktualizēsies tādi jautājumi kā palīdzēšana, iejūtība, altruisms. Var būt vēlēšanās baudīt mākslu, mūziku, pievērsties estētikas jautājumiem.

Ēdienkartē varētu gribēties ko saldu. Tā kā Zivju zīme ir saistīta arī ar bohēmisku dzīvesveidu, atslābināšanos un “peldēšanu pa straumei”, tad gribētos brīdināt, ka alkohols, īpaši vakarā, šodien ir ārkārtīgi nevēlams, jo pastāv saindēšanās risks. Vispār pārtikas izvēlē jāievēro zināma piesardzība. Nevajadzētu iegādāties un ēst produktus, par kuru izcelsmi neesiet pārliecināti.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!