trešdiena, 11.marts

Arī šodien Mēness visas dienas garumā atradīsies Skorpiona zīmē, liekot mums iedziļināties dažādos jautājumos. Var tikt risināti dažādi jautājumi saistībā ar varu (tai skaitā psiholoģisko), ietekmi un banku lietām. Lai gan ne visi šodien vēlēsies atklāti paust savas jūtas, tomēr tiem, kuri to gribēs, nekādu šķēršļu nebūs. Tomēr stresa situācijas var izsaukt disharmoniskas sajūtas, kas šodien var samazināt mūsu konstruktīvās iemaņas saskarsmē. Prāts viegli var novirzīties uz emocionāli nozīmīgiem jautājumiem. Daži emociju uzplūdā var sarunāt arī to, ko nemaz nedomā un ko nemaz negribēja teikt.

Ēdienkartē joprojām eksperimenti ar ēdiena garšas vai izskata pilnīgu pārveidošanu. Var gadīties nemanot apvienot neiespējamas ēdienu kombinācijas (šprotes ar saldo jogurtu, piemēram). Gribēsim nobaudīt ko eksotisku.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!