Svētdiena, 8.marts

Arī šodien Mēness caur Svaru zīmi liks mums risināt līdzsvara un harmonijas jautājumus. Varam izjust pretrunu starp to, ko es jūtu un kas patiesībā būtu jādara. Nāksies atrast zelta vidusceļu. Tā kā Svaru zīme atbild arī par partnerības un sadarbības jautājumiem, tad šodien mums būs dabiski risināt situācijas, kas saistītas ar pirkšanu un pārdošanu, līgumu nosacījumu apspriešanu, saskaņošanu, vienošanos. Svari it kā saved kopā pircēju ar pārdevēju. Mēness dienas gaitā veido bagātīgu aspektu klāstu, tie ir gan harmoniski, gan neharmoniski un, tieši mūsu pašu attieksme pret dzīvi noteiks, kuras no situācijām piesaistīsim.

Ēdienkartē arī būtu jāievēro līdzsvara un harmonijas jautājumi, saskaņojot pārtikas produktus. Varam pievērst pastiprinātu uzvedību estētikas un noformējuma tematikai.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!