Svētdiena, 29.marts

No plkst 8:48 Mēness pāriet Lauvas zīmē, akcentējot spožuma, prieka un azartiskuma virzienus. Mums būs svarīgi lepoties ar sasniegto un ļoti, ļoti gaidīsim atzinību no sev tuviem un mīļiem cilvēkiem. Tā kā Lauvas zīme ir cieši saistīta ar bērniem un mīlestību, tad ideāla diena, lai rīkotu ģimenes izklaides pasākumus kopā ar bērniem, bet brīvajiem cilvēkiem – sarīkotu romantiskas tikšanās. Savas jūtas un emocijas labprāt parādīsim pat mazliet demonstratīvā un teatrālā veidā, svarīgi būs, lai tas izskatās pietiekami efektīvi. Mēness caur Lauvas zīmi padara mūsu emociju un jūtu pasauli tādu cēlsirdīgu, dāsnu un mīlošu. Tomēr nevajadzētu “glaudīt Lauvu pret spalvu”, jo aizvainojumi tiks ilgi pieminēti.

Arī ēdienkartē svarīga būs īpašā attieksme, tādēļ mums garšos viss, kas pagatavots ar mīlestību un tieši mums. Daži liks akcentus uz glamūrīgu galda noformējumu, grezniem galda piederumiem un saviesīgu atmosfēru. Vakarpusē var būt paaugstināta apetīte.

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!