Svētdiena, 15.marts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Mežāža zīmē, padarot mūsu emocijas konservatīvas un vēsas. Daži var sajust depresijai līdzīgus stāvokļus, kamēr citi iedziļināsies jautājumos, kurus nevajadzētu afišēt. Saasināsies instinkti un iespējas izjust spontānas agresijas stāvokļus. Īpašu piesardzību jāievēro, vadot automašīnu, un vispār likteni šodien labāk neizaicināt. Būsim viegli aizkaitināmi un izprovocējami, pat neskatoties uz to, ka emocijas caur Mežāža zīmi ir diezgan savaldīgas.

Ēdienkartē varam arī nezināt, ko īsti gribam, jo jāēd tas, kas galdā likts un nav te ko diskutēt. Varam paši sev izstrādāt ēšanas plānu un paši būt ar to neapmierināti. Tomēr labās ziņas ir tās, ka Mēness ir dilstošs un lieki apēstais labumā neies. Būs viegli ievērot diētu.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!