Svētdiena, 1.marts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Vēža zīmē. Lieliska diena atpūtai kopā ar ģimeni, vecākiem. Šodien īpaši svarīgi būs tas, kā mēs jūtamies un kā jūtās mums tuvie un mīļie cilvēki mums apkārt. Labprāt parūpēsimies par viņiem un arī paši iekārtosimies ērtāk. Aktīvās atpūtas piekritēji var doties svaigā gaisā, tomēr nevajadzētu kļūt pārgalvīgiem (tas attiecas uz visādām trakulībām pie dabas). Dažiem var uzvirmot atmiņas par dziļām un spēcīgām jūtām no pagātnes (tās var būt gan pozitīvas, gan negatīvas).

Šodien labprāt pievērsīsimies ēdiena gatavošanai un, iespējams, tam veltīsim vairāk laika, nekā parasti. Vienkārši šodiena ir laba diena, lai savas rūpes un mīlestību izrādītu caur garšīgu un ar mīlestību pagatavotu maltīti.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!