Sestdiena, 7.marts

Šodien Mēness jau dosies cauri Svaru zīmei, liekot mums pievērsties līdzsvara, saskanīguma un taisnīguma jautājumiem. Vēlēsimies, lai mūsu tuvākajā apkārtnē viss ir harmonijā un nevienam netiek nodarīts pāri. Tā kā Svaru zīmei aktuālas ir attiecības, tad tās arī izvirzīsies priekšplānā. Lai arī saskaņas jautājumi šodien būs aktuāli, tas vēl nenozīmē, ka viss ies gludi. Iemeslu, kādēļ zaudēt emocionālo līdzsvaru šodien var būt ne mazumis, un dienas gaitā var nākties nodarboties ar balansēšanas jautājumiem.

Arī ēdienkartē visu vēlēsimies saskaņotu un gaumīgu. Līdzsvarots uzturs, kas piedevām vēl skaisti noformēts ir tas, kas šodien vajadzīgs. Daži pat vairāk uzmanības var pievērst ārējām dekorācijām, nekā patiesajam saturam.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!