Sestdiena, 28.marts

Arī šodien Mēness visas dienas garumā atradīsies Vēža zīmē, liekot mums vairāk pievērsties ģimenes vajadzībām. Varam painteresēties kā bērniem iet skolā, nodarboties ar saimniecības vai nekustamā īpašuma jautājumiem. Gaidāms mainīgs emocionālais noskaņojums, ar labām pielāgošanās spējām un saasinātu intuīciju uz citu vajadzībām. No vienas puses, varēsim savas emocijas labi ietērpt vārdos, tādēļ labs laiks radošo profesiju pārstāvjiem, bet no otras – mūs būs viegli izsist no sliedēm un uz negaidītiem notikumiem varam reaģēt pārāk asi. Mierīgākajiem un nosvērtākajiem šodien joprojām laba diena, lai ne tikai cītīgi strādātu, bet arī atpūstos ar plašu sirdi.

Šodien ir laba diena, lai spertu pirmos soļus pavārmākslā. Svarīgs būs arī emocionālais noskaņojums, ar kādu mēs gatavosim maltīti – tas viss atspoguļosies ēdienā. Tomēr šodien labāk nemēģināt pagatavot ko eksotisku, bet gan ko tādu, ko labi zinām, jo vājā vieta šodien ir kuņģis un nevajadzētu to pārslogot ar kādiem jauninājumiem.

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!