Sestdiena, 14.marts

Šodien Mēness jau ies cauri Mežāža zīmei, liekot lielāku uzmanību pievērst plānošanai un praktiskajiem darbiem. Šodien savas rūpes mazāk paudīsim caur emocijām, bet vairāk – caur reālu rīcību. Laba diena, lai apciemotu savus vecvecākus, aprunātos ar viņiem, saņemtu padomu. Laba diena, lai apdomātu savus ilgtermiņa plānus, celtniecības vai remontdarbus un apspriestu kādus jautājumus saistībā ar nekustamo īpašumu. Lai gan šodien visapkārt var valdīt dumpinieciskas un revolucionāras vēsmas, tomēr Mēness caur Mežāža zīmi liek mum respektēt esošo kārtību un subordināciju. Būsim vairāk orientēti uz pašapliecināšanos. Neapzināti asi reaģēsim uz visu, kas kaut kādā veidā saistīts ar mērķa uzstādīšanu un sasniegšanu, būsim neapzināti godkārīgi un praktiski.

Arī ēdienkartē gribēsim “kārtību” un režīmu. Varam izstrādāt jaunu diētas plānu un, protams, dilstošā Mēnesī, kāds tas ir tagad, to ievērot būs daudz vieglāk. Uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu. Ar bērniem labāk kopā darīt praktiskos darbiņus.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!