Pirmdiena, 9.marts

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Svaru zīmē, aktīvi risinot un saskaņojot dažādas iespējas.

No plkst 15:10 Mēness pāriet Skorpiona zīmē. Sajūtas kļūst piesātinātas, dziļas un personīgas. Pastiprinās intuīcija, arī aizdomīgums, spēja saskatīt citu slēptos motīvus, prasme lasīt “starp rindām”. Mēness caur Skorpiona zīmi liek mums testēt savas emocionālās izturības robežas, tādēļ bieži ir viens no paškontroles rādītājiem. Šajā laikā mēs vēlamies izzināt lietas līdz galam, aizrakties līdz “saknei”, labs laiks dažādām izmenklēšanas lietām. Dažus var vilināt ekstrēmu sajūtu baudīšana, gribēsies “ķert adrenalīnu”. Saasināsies dažādi instingti.

Arī ēdienkartē nebūs nekādas mērenības. Izvēlēsimies produktus ar piesātinātu, izteiktu garšu. Iespējams, gribēsim eksperimentēt virtuvē, pārveidojot ēdienus līdz nepazīšanai.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!