Pirmdiena, 30. marts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Lauvas zīmē, mudinot mūs būt nedaudz azartiskākiem un aizrautīgākiem nekā parasti. Tomēr mūsu emociju un jūtu pasaule būs ļoti sakāpināta un viegli ievainojama. Neapzināti asi reaģēsim uz visu, kas kaut kādā veidā ir saistīts ar privātajām jūtām, zemapziņā centīsimies pievērst apkārtējo uzmanību savām emocijām un dvēseles pārdzīvojumiem. Daži var sajust aizvainojumu par to, ka viņu labie darbi un nodomi netiek atbilstoši novērtēti. Tomēr tie, kuriem pašapziņa ir laba un stabila, varēs šodien sasniegt savus mērķus, realizēt idejas un ieviest jauninājumus dzīvē. Svarīgi būs dot un saņemt mīlestību, dalīties savā priekā un ar savu iedvesmu aizraut arī citus.

Savu mīlestību un rūpes izrādīsim caur maltīti, kas pagatavota ar īpašu attieksmi mūsu vismīļākajiem cilvēkiem. Svarīgs būs arī galda noformējums, lai parādītu savu īpašo attieksmi.

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!