Pirmdiena, 2.marts

Šodien Mēness jau būs Lauvas zīmē, liekot mums visiem justies it kā uz skatuves, pievēršot apkārtējo uzmanību sev un savām jūtām. Kā nevienu citu dienu būs vēlēšanās lepoties ar sasniegto, saņemt novērtējumu un būsim gatavi cītīgi strādāt, lai to nopelnītu. Daži, lai izceltos, savas emocijas var arī pārspīlēt un izspēlēt no tām veselu šovu. Laba diena, lai “ietu sabiedrībā”, parādītu sevi un pie viena uz citiem paskatītos. Varam apmeklēt teātri, ballītes vai citus saviesīgus vakarus. Būsim azartiskāki, nekā parasti. Galvenais risks šodien ir “uzķerties” uz citu glaimiem un viltus uzslavām, pulcinot ap sevi nevis patiesus draugus, bet tos, kas vienkārši vēlas sildīties mūsu panākumu ēnā.

Arī ēdienkartē vēlēsimies mazliet glamūra 🙂 Grezni trauki, sveces, dekorācijas. Bet galvenais, protams, ir tā mīlestība, ko ieliekam ēdienā, tā gatavošanas procesā, jo šim visam spožumam nav nozīmes, ja nebaudām to kopā ar mīļoto. Šodien ir mīlestības diena! Izbaudīsim to!

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!