piektdiena, 6.marts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, liekot mums pievērsties ikdienas praktiskajiem darbiem. Varam intuitīvi sajust, kurā sfērā “klibo” plānošana un to visus sakārtot, strukturēt. Visam jābūt savās vietās. Jo vairāk  uz pēcpusdienu, jo labāk ir iesāktos darbus pabeigt, nekā iesākt ko jaunu (protams, veselā saprāta robežās). Bērni šodien vislabāk mācīsies tieši no mūsu praktiskajiem piemēriem, kad redzams ir rezultāts. Nepietiks ar to, ka vienkārši paskaidrosim, kas viņiem jāizdara. Vislabāk, ja darīsim to kopā ar bērnu. Iespējams, tieši šodien pagūsim izdarīt visus tos it kā sīkos un nenozīmīgos darbiņus, kas visu laiku ir atlikti un atlikti, bet tomēr, kad padarīti, veido ap mums šīs mazās ērtības. Varam sakārtot sen aizjauktu atvilkni vai iztaisīt inventarizāciju zāļu plauktiņā. Ieskrūvēt beidzot to lampiņu, kas sen jau izdegusi, bet katru reizi, to mēģinot ieslēgt, atceramies: “ak! derēja tak beidzot ieskrūvēt!”, u.t.t.

Arī ēdienkartē gribēsim ieviest zināmu sistēmu, kārtību, tādēļ laba diena, lai izplānotu diētu. Lai gan jūtama ir Pilnmēness ietekme, tomēr Mēness jau ir pagriezies uz dilstošo pusi un atslodzes dienām, kā arī diētām būs labāks rezultāts (t.n. rezultāts būs redzams ātrāk, nekā, ja diēta uzsākta augošā Mēnesī).

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!