Piektdiena, 27.marts

Šodien Mēness visas dienas garumā atradīsies Vēža zīmē, liekot akcentu uz rūpēm, gādību un ģimeni. No vienas puses spēsim intuitīvi uztvert citu vajadzības, bet no otras – mūsu rūpes var tikt uztvertas kā apgrūtinājums, iejaukšanās, jo ne visiem palīdzība patiešām ir nepieciešama. Tā kā Mēness caur Vēža zīmi piešķir spējas ātri pielāgoties emocionālajai situācijai, tad arī pati diena būs emocijām bagāta. Lielu lomu tajā spēlēs arī Mēness pāreja nākamajā fāzē – 2.ceturksnī (Mēness disharmoniskās attiecības ar Sauli), kad tas, ko es jūtu un tas, ko man vajadzētu darīt, ir nelielā konfliktā. No šejienes arī rodas diskomforts un paaugstināts emocionālais jūtīgums. Tomēr, tas neskars visus. Tie, kas pēc dabas ir nosvērtāki un ne tik viegli izsitami no sliedēm, spēs dienu pavadīt gluži patīkamā atmosfērā. Varam iegādāties ko jaunu piekš mājas un ģimenes, vai savai labsajūtai, varam apmeklēt mūzikas koncertu vai doties mierīgā pastaigā gar jūru. Dažus apciemos radošā iedvesma.

Šodien ir īstā diena, lai savas rūpes par mums tuviem un mīļiem cilēkiem izrādītu, pagatavojot ko garšīgu – tieši to, kas jau labi pazīstams. Tā kā šodien vājā vieta ir kuņģis, tad ar eksperimentiem virtuvē gan nevajadzētu aizrauties, tomēr ir īstā diena, lai pie plīts stātos arī tie, kas ikdienā to nedara.

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!