Piektdiena, 20.marts

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Zivju zīmē, pastiprinot mūsu jūtīgumu un intuīciju. Tā kā šodien ir Saules aptumsums, tad atmosfēra mums apkārt būs nemierīgāka, nervozāka, nekā parasti. Pēc dabas jūtīgākus un uzņēmīgākus cilvēkus tas ietekmēs, protams, vairāk kā tos, kas pēc dabas ir nosvērtāki.

No plkst. 12:28 – Mēness pāriet Auna zīmē. Sākas jauns Mēness cikls. Jauns sākums. Un Auna zīme ir viena no aktīvākajām un impulsīvākajām zīmēm zodiakā. Šeit mūsu uzdevums ir lietas uzsākt, iekustināt (šodien vēl nē, bet varam par to aktīvi domāt un plānot). Jāmācās skaitīt līdz 10 🙂 pirms lēmumu pieņemšanas, jo tie var būt gan spontāni, gan nepārdomāti. Tomēr šodien no pārsteidzīgiem soļiem mūs sargās Mēness labvēlīgais aspekts ar plānošanu un kārtību mīlošo Saturnu, tāpēc ir cerība, kas paspēsim savus soļus laicīgi apdomāt.

Pārtikas izvēlē derēs viss, kas ātri pagatavojams – cepts, karsts un piparots. Un ne jau tāpēc, ka tā būtu tā ieteicamā maltīte šodien, bet gan tāpēc, ka visu mums vajadzēs ātri un tūlīt. Dažam labam var gadīties šo to arī piededzināt, bet citi nemaz nepūlēsies ar gatavošanu, bet pasūtīs (jau gatavu) ēdienu uz mājām. Vārīgā vieta – galva, tādēļ atturēsimies skriet ar pieri sienā un nestrebsim karstu! 🙂

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!