Piektdiena, 13. marts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness būs Strēlnieka zīmē. Ja vakar varējām manīt zināmu nomāktību, tad šodien tā jau būs pagaisusi. Kopumā diena paies zem optimistiskas un cerīgas nots. Varam kalt attīstības plānus, domāt par ceļojumiem vai augstākās izglītības iespējām, kā arī komunicēt ar ārzemēm. Mums var būt jaunas un aizraujošas idejas, bet daži atradīs savu Skolotāju. Tomēr, kā jau uz Mēness fāžu maiņu (plkst. 19:47 sākas 4.ceturksnis), varam arī pārāk emocionāli jūtīgi reaģēt uz apkārtējo darbību, vai tieši otrādi – bezkaislīgi vērot notiekošo, tādā veidā no malas izskatoties nejūtīgi. Tā vai citādi, tas ir zināms konflikts ar to, kas notiek mums apkārt un kā mēs jūtamies šajā sakarā.

Ēdienkartē (kā jau uz fāžu maiņām) būs vērojama paaugstināta apetīte. Tie, kas ievēro diētu, balstoties uz Mēness fāzēm – atslodzes režīms, tātad, 6h pirms un 6h pēc plkst. 19:47). Tomēr tie, kuriem diētas nav aktuālas, gribēs izmēģināt kaut ko jaunu, kaut ko no tālo zemju ēdienkartes.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!