Otrdiena, 31.marts

Dienas lielāko daļu Mēness vēl atradīsies Lauvas zīmē, turpinot romantisma un mīlestības tematiku. Šodien ir labvēlīgs laiks, lai rīkotos, balstoties uz savām emocijām, intuīciju. Gribēsies lepoties ar padarīto, kā arī – lai mūs ievēro, novērtē. Gribēsim mazliet paspīdēt, izcelties, tādēļ savas emocijas un noskaņojumu varam nedaudz pārspīlēt. Uz vakara pusi gan noskaņojums kļūs tāds drūmāks. Tomēr nevajadzētu mēģināt šo noskaņu atšķaidīt ar alkoholu, jo pastāv saindēšanās risks.

No plkst 21:13 Mēness pāriet pedantiskajā Jaunavas zīmē, kas priekš mums nozīmē parūpēties par dzīves mazajām, praktiskajām ērtībām. Kaut ko sakopt, satīrīt, nospodrināt – un dzīve kļūst gaišāka un saprotamāka.

Ēdienkartē joprojām dominē Lauviskais spožums – saviem mīļajiem esam gatavi pagatavot visu, ko vien viņi vēlēsies, esam gatavi izrādīt savu mīlestību caur gardu ēdienu un romantisku noskaņojumu.

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!