Otrdiena, 3.martā

Arī šodien visas dienas garumā Mēness turpinās atrasties Lauvas zīmē. Mums būs svarīgi lepoties ar sasniegto un saņemt novērtējumu. Šodien Lauva ir gatavs darboties un strādāt, lai apliecinātu savu labo vārdu un tie, kas šodien aktīvi darbosies, arī sasniegs rezultātu. Joprojām jābūt uzmanīgiem pret glaimiem, kad varam pieņemt vēlamo par esošo. Laba diena, lai pievērstos bērnu jautājumu risināšanai, kā arī dažādām izklaidēm, jo kļūsim mazliet rotaļīgāki un azartiskāki. Varam apmeklēt teātra izrādi vai arī paši gribēsim justies mazliet kā uz skatuves. Zvaigznes šodien mūs padarīs arī dāsnākus kā parasti, tai skaitā dod labu apetīti, tāpēc diētas ievērotājiem šodiena var kļūt par īstu izaicinājumu.

Lauvas zīme saistās arī ar mīlestību un iemīlēšanos, tādēļ dažus var ķert Amora bulta. Ēdienkartē galvenais būs sajust, ka maltīte gatavota ar mīlestību un tieši mums. Arī pie galda svarīgas būs “dekorācijas”, šovakar varam gribēt, lai viss ir greznāk un romantiskāk, nekā parasti.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!