Otrdiena, 24.marts

Dienas pirmajā pusē Mēness vēl atradīsies Vērša zīmē, turpinot ierasto dzīves ritmu un izbaudot praktiskos labumus.

No plkst. 15:23 Mēness pāriet kustīgajā Dvīņu zīmē, liekot mums kļūt ziņkārīgākiem, komunikablākiem un vairāk interesēties par to, kas notiek  mums apkārt. Varam pieteikties jauniem kursiem, aprunāties ar kaimiņiem, kā arī brāli vai māsu. Varam uzsākt lasīt jaunu grāmatu vai apgūt kādu svešvalodu. Aktualizēsies dažādi organizatoriskie jautājumi, kā arī nelieli komandējumi. Tomēr dažiem šī citu hiperaktīvā darbošanās var krietni vien nepatikt, jo iespējamas gan paviršības kļūdas, gan pārpratumi komunikācijā.

Ēdienkartē, ja vien vispār atcerēsimies par ēšanu, ieteicama viegla, gaisīga pārtika, vislabāk – mazām porcijām. Šodien ziņas un informācija būs mūsu galvenā pārtika 🙂

—————————————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!