Otrdiena, 17.marts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, liekot akcentu uz notikumiem sabiedrībā. Varam iesaistīties kādā domubiedru grupā vai kolektīvajās aktivitātēs, pieteikties korī vai deju kolektīvā, akcents būs uz to, kas notiek sabiedrībā mums apkārt un varam vismaz padomāt par savu ieguldījumu tajā. Ūdensvīra zīmei ir raksturīgs skatījums it kā no nākotnes perspektīvas, tādēļ var aktualizēties jautājumi saistībā ar jaunākajām tehnoloģijām, internetu, zinātnes sasniegumiem. Tie, kurus šodien skars Ūdensvīra brīvdomātāja gars, var sākt protestēt pret ierasto kārtību sabiedrībā un esošajām normām. Daži izdarīs jaunus atklājumus un ieviesīs jaunu kārtību, tomēr novērtējumu par padarīto saņemsim citreiz.

Ēdienkartē šodien var valdīt neliels haoss. Daži izjutīs paaugstinātu apetīti, tomēr kopumā šis ir labs laiks, lai ievērotu diētu, jo Mēness ir dilstošs un lieki apēsto organismā neuzkrās.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!