Otrdiena, 10.marts

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Skorpiona zīmei, rūdot mūsu emocionālo paškontroli. Viss tiks uztverts sakāpināti, dziļi un personīgi, un zvaigznes to šodien ir gatavas nodrošināt īpaši lielā apjomā. Varam pārāk daudz gaidīt no sev nozīmīgiem cilvēkiem un autoritātēm.  Saasināsies instinkti un spējas saskatīt notiekošā patiesos cēloņus. Daži, savukārt, meklēs “aizkulises” tur, kur to nemaz nav, jo pastiprināsies aizdomīgums. Tomēr kopumā diena būs laba tiem, kas gatavi daudz un cītīgi strādāt, negaidot tūlītēju novērtējumu.

Ēdienkartē varam vēlēties spēles ar garšām – pagatavot kaut ko, kas garšo pēc pavisam cita, tātad izmainīt tā dabisko garšu, noslēpt to. Varam eksperimentēt ar neparastām ēdiena kombinācijām vai mierīgi savienot vienā maltītē it kā nesavienojamas lietas (piem., šprotes ar jogurtu u.t.t). Daži vēlēsies pārtiku izmantot guļamistabas rotaļās.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!