Ceturtdiena, 5.marts

Šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Jaunavas zīmē, turklāt ir Pilnmēness laiks. Tas nebūt nenozīmē, ka visi tagad atklāti demonstrēsim savas emocijas vai jūtas, tomēr šodien īpašu uzmanību savam emocionālajam stāvoklim pievērsīsim gan. Var būt arī tā, ka prāts saka vienu, bet emocijas – pavisam kaut ko citu un tās ir divas dažādas lietas, kas šodien jāsabalansē. Varam pastiprinātu uzmanību pievērst kārtības un higiēnas, kā arī dažādu režīmu jautājumiem. Dažiem aktualizēsies mājdzīvnieku tematika vai ikdienas jautājumi darbā.

Arī ēdienkartē gribēsim ieviest režīmu vai izmēģināt jaunu diētu. Šodien daudzi var sajust paaugstinātu apetīti, bet par to gan nevajadzētu satraukties, jo rītdien tas vairs neatkārtosies 🙂

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!