Ceturtdiena, 19.marts

Visas dienas garumā Mēness atradīsies Zivju zīmē, mudinot pasauli vairāk tvert intuitīvā līmenī. Būsim gan jūtīgāki, gan smalkjūtīgāki, nekā parasti, ar vēlmi palīdzēt un izprast citus. Mēness ir pavisam vecs un sadilis, enerģijas ir salīdzinoši maz, tādēļ to labāk izmantot pārdomām un iekšējo sajūtu sakārtošanai, nevis kādām ārējām aktivitātēm. Labs laiks meditācijām, kā arī psihologa apmeklējumam. Šodien saasināsies arī dažādi instinkti, mudinot mūs uz mīlas rotaļām. Dažiem tas būs kā greizsirdīgums un aizdomīgums, bet citiem – vēlme saskatīt slēptos cēloņus, lasīt starp rindiņām, aizrakties līdz “saknei”.

Iespējams, ka ēdienkartē nebūs īpašu prasību, lai gan pagatavošanas procesā varam izmantot savu plašo fantāziju. Dažiem var uznākt vēlēšanās izmantot pārtiku arī citās bohēmiskās izpriecās.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!