Ceturtdiena, 12.marts

Šodien Mēness jau atradīsies Strēlnieka zīmē, kas parasti rada zināmu optimismu, attīstības plānus un domas par ceļojumiem. Tomēr šo optimismu apgrūtinās Mēness savienojums ar Saturnu visas dienas garumā, kas mūsu emocijas it kā iesaldē, padarot mūs drūmus un nopietnus. No vakardienas vēl būs saglabājies tas efekts, kad emociju uzplūdā varam sarunāt ko lieku, lai gan visticamāk, nevis ko saruināsim, bet šīs domas mūs grauzīs no iekšpuses. Uz pēcpusdienu noskaņojums varētu uzlaboties, bet vēl aizvien katra ideja un iedvesma prasīs, lai to ieliek reālos rāmjos, visam jābūt praktiski pielietojamam.

Lai gan ēdienkartē vēlēsimies izmēģināt ko jaunu, tomēr iekšējais cenzors mums jautās: “Vai tas ir droši? Vai tu zini kā tavs vēders to uzņems?” Tātad eksperimentējam, bet ar prātu 🙂

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!