Trešdiena, 4.februāris

Šodien, Pilnmēness dienā Mēness atradīsies Lauvas zīmē. Mūsu emocionālā pasaule kļūs aktuāla kā vēl nekad. Dažiem var būt sajūta, ka vairs nav iespējams klusēt un tagad ir jāizliek uz āru viss, kas sakrājies uz sirds. Diemžēl, nevienmēr to pagūsim noformulēt sociāli pieņemamā formā, tādēļ vai nu mūs pašus var uzskatīt par pārāk emocionāliem, gan arī mēs ar savu nepārdomāto izteiksmes veidu varam izprovocēt pavisam negaidītas atbildes reakcijas, kamdēļ uzskatīt citus par pārāk emocionāliem. Lai vai kā, mums būs ļoti svarīgi tas, ko citi par mums domā, taču uzprasīšanos uz vērtējumu gan vajadzētu atlikt uz labvēlīgāku laiku.

Kā jau pie Pilnmēness, daži var izjust palielinātu apetīti. Garšos viss, kas pagatavots tieši mums ar mīlestību. Varam arī palielīties ar savu “firmas” ēdienu 🙂

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!