Trešdiena, 25.februāris

Šodien jau Mēness virzīsies cauri Dvīņu zīmei rosinot papildus ziņkārību par visu apkārt notiekošo. Bērni var kļūt par īstiem kāpēcīšiem, un arī pašiem gribēsies uzzināt vai apgūt ko jaunu. Varam pieteikties valodu kursos, apgūt jaunas iemaņas komunikācijā vai kādā citā nozarē, kas mūs interesē. Kļūsim tādi kā jauneklīgāki un rotaļīgāki. Visu darīsim ar vieglumu un gaisīgumu. Galvenais risks šodien ir visu tvert pārāk virspusīgi, it kā pārskrienot tam pāri, līdz ar to ir iespējamas neuzmanības un paviršības kļūdas. Daži, savukārt, neuzskatīs par vajadzīgu pārbaudīt to informāciju, ko nododam tālāk, tādēļ var nonākt neveiklā situācijā. Mūs var apmānīt. Var kaitināt arī pārāk lielā sīkumainība, jo ir iespēja pazaudēt kopējo redzējumu. Gribēsim darīt vairākus darbus vienlaicīgi.

Ēdienkartē akcents uz viegliem un gaisīgiem ēdieniem. Labāk ēst biežāk, bet mazām porcijām. Daži ēdīs pa kripatiņai, bet visas dienas garumā. Tomēr būs arī tādi, kas šodien par ēšanu var pavisam aizmirst, jo kāda ēšana, kad apkārt notiek tik daudz interesantu lietu!

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!