Trešdiena, 11.februāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness caur Skorpiona zīmi testēs mūsu emocionālās izturības robežas.  Šodien nevajadzētu pārāk daudz gaidīt no citiem, lai gan gribēsim tos redzēt labākā gaismā. Jāuzmanās no emocionālām pārslodzēm. Būs jāpiedomā vai tas, ko es jūtu nav pretrunā ar to, kā es izskatos, ko no tā parādu publiski un vai tas ir nepieciešams? Vienvārdsakot, iekšējās sajūtas var būt konfliktā ar ārējiem apstākļiem. Tomēr, nav jau tā, ka viss ir slikti. Ja ieklausīsimies savā intuīcijā, tad jutīsim, kurā virzienā mums šodien izlikt savas rūpes un enerģiju. Varam satikties ar draugiem un draudzenēm, sarunāt randiņu vai nodoties priekiem guļamistabā. Šodienas akcents ir uz attiecībām un juteklisko baudījumu.

Ēdienkartē – nekādas mērenības (tas nenozīmē, ka šis būtu ieteicams, bet gan to, ka būs šādas vēlēšanās). Apetīte var būt paaugstināta. Gribēsim baudīt ēdienu ar konkrētu, izteiktu garšu, nevis saudzējošu, nomierinošu pārtiku. Labprāt nobaudīsim ko eksotisku vai no sērijas:”uzmini nu, kas tas bija ko tu tikko apēdi” 🙂

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!