Svētdiena, 8.februāris

Šodien Mēness caur Svaru zīmi liks mums justies sabiedriskākiem. Vēlēsimies satikt draugus un draudzenes, aprunāties par to, kas apkārt notiek, iespējams – nopirkt sev ko skaistu vai patīkamu. Šodien veiksmīgi būs tie pirkumi, kas jau iepriekš ieplānoti un pārdomāti. Spontānam pirkumam gan laiks ir vairāk kā nepiemērots, jo var gadīties, ka esam jau pārdomājuši pa ceļam. Dienas jūtīgā tēma būs citu pēkšņās idejas vai revolucionārie priekšlikumi, kuru dēļ būs grūti noturēties “rāmjos”. Nav ieteicams arī iet vai uzturēties tādās vietās, kurās agrāk neesat bijuši un nezinām, kas mūs tur sagaida. Vakarpusē noskaņojums kļūs romantiskāks. Varam apmeklēt teātri, koncertu vai saviesīgu pasākumu. Vēlēsimies sapucēties gan paši, gan redzēt citus saviesīgā vakarā.

Ēdienkartē lielāku uzmanību pievērsīsim maltītes noformējumam un apkārtējai atmosfērai – visam jābūt gaumīgi un saskanīgi (lai ko mēs katrs ar to saprastu). Svarīgi būs ne tikai tas kā jūtamies paši, bet arī lai citi mums blakus justos labi.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!