Svētdiena, 22.februāris

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Auna zīmē. Būsim aktīvi, enerģiski un ātri atsauksimies uz visiem emocionālajiem kairinājumiem. Auna zīme ir nepacietīga. Visam jābūt gatavam tūlīt un tagad, uz Hops! Kā saka, nav ko laiku velti tērēt. Diena piemērota aktīvai atpūtai, sportam un rosībai. Jaunus darbus labāk nesākt, bet iesāktos gan vajadzētu pabeigt. Un šī nav nekāda atruna, lai nekārtotu savu istabu vai darbagaldu 🙂 , jo Auniņš ir aktīvs uz visa uzsākšanu, bet ne vienmēr noved lietas līdz galm.

Arī ēdienkartē šodien valda steiga. Fast food būs topā un ir lieliskas iespējas ēdienu pārsālīt vai piededzināt. Vairāk gribēsim tieši ceptu, nekā vārītu ēdienu, gribēsim izmēģināt arī visādas asās garšvielas.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!