Svētdiena, 15.februāris

Šodien Mēness, virzoties cauri Mežāža zīmei, liek mums visiem pievērsties tādiem jautājumiem kā plānošana, kārtošana, strukturēšana. Vislabāk to darīt būs rīta pusē, jo rīts būs daudz harmoniskāks par vakaru, tomēr šis rīts pēc tā noskaņas ir arī ideāli piemērots pastaigai svaigā gaisā, gar jūru vai vienkārši vietās, kas ir prom no ikdienas drudžainās steigas. Laiks labs, lai ne tikai sakārtotu savas emocijas, bet arī atbrīvotos no veciem krāmiem, atrastu lietām to īsto vietu, izvēdinātu telpas. Mēness caur Mežāža zīmi mūsu emocionālo pasauli it kā iesaldē, padara konservatīvāku, lietišķāku. Tas gan nenozīmē, ka mums pēkšņi pazūd emocijas, bet gan to, ka to izrādīšana tiek stingri savietota ar tādiem jēdzieniem kā “tā pieklājas”, “sabiedrībā ir pieņemts”, “tā cilvēki dara”u.t.t.

Tomēr uz pēcpusdienu var rasties apstākļi, kas jauc mūsu ierasto dienas ritmu, mūsu plānus un kārtību, vienvārdsakot – sit mūs ārā no emocionālā līdzsvara. Zinot šo faktu, varam jau savlaicīgi atvēlēt brīdi meditācijai.

Ēdienkartē šodien var arī nebūt kādu īpašu vēlmju. Iespējams, mums būs svarīgi, vai ēdam ekoloģisku pārtiku, vai tā audzēta “pareizi”, ievērojot visus standartus. Var būt vēlēšanās sastādīt ēšanas plānu, ievērot stingru diētu vai atslodzes dienu. Pēdējai šodien labvēlīgs laiks, jo Mēness ir dilstošs un dabiski palīdz izvadīt no organisma visu lieko.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!