Svētdiena, 1.februāris

Šodien Mēness Vēža zīmē liek mums pastiprinātu uzmanību veltīt ģimenei un rūpēm. Kļūstam tādi kā sirsnīgāki, ļaujam vairāk parādīt savas emocijas kā apliecinājumu tam, ka mums rūp tas, kas notiek mums apkārt un ar cilvēkiem, kuri ir ar mums. Šodien mūsu vēlme rīkoties labi saskanēs ar to, ko jūtam, t.i. mēs intuitīvi jutīsim, kam piedāvāt mūsu palīdzību, un kur labāk neiejaukties un neuzbāzties ar savām rūpēm. Tomēr, šodien mūs būs iespējams arī viegli izsist no līdzsvara (piem.,ar kādu brīvdomību vai necieņu pret tradīcijām). Diemžēl tas nav nekas tāds, ko varam paredzēt, vai kam varētu jau laicīgi sagatavoties, tādēļ veltīsim savu uzmanību un rūpes tiem, kurus mīlam, un nekreņķēsimies par to, ko nevaram ietekmēt.

Šodien organisma jūtīgā vieta ir kuņģis, tādēļ ēdienkartē ieteicams izvēlēties sev ierastus un pārbaudītus ēdienus, varbūt ko tādu, ko baudīt kopā ģimenes lokā, lai varētu pacienāt sev tuvos un mīļos cilvēkus. Mēness caur Vēža zīmi var iedrošināt izmēģināt prasmes ēdiena pagatavošanā arī tos, kas labprāt izvairās no šīs nodarbošanās, vai saka: man tas nepadodas 🙂

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!