Sestdiena, 7.februāris

Arī šodien dienas lielāko daļu Mēness atradīsies Jaunavas zīmē un ir ieteicams pabeigt iepriekšējās dienās iesāktos darbus. Labs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā un nevajadzīgā. Varam tīrīt māju, pucēt vannas istabu un mazgāt veļu. Galvenais, lai darāmajiem darbiem ir redzams, taustāms, praktisks rezultāts 🙂 Joprojām vairāk redzēsim skabargu cita acī, nekā baļķi – savējā. Varam arī diezgan nejauki piekasīties pie sīkumiem un nesaprast, kādēļ mūs neklausās. Tādēļ labāk šodien negaidīt novērtējumu no citiem, bet darīt pašiem to, kas jādara.

No plkst 20:44 Mēness pāriet Svaru zīmē, liekot mums izjust lielāku vajadzību pēc saskaņas un harmonijas. Mums būs svarīga ne tikai mūsu pašu pašsajūta, bet arī apkārtējo. Varam sarunāt romantisku tikšanos vai ieplānot laiku kopā ar draugiem. Svarīgas kļūst sarunas un socializēšanās.

Ēdienkartē vēl pa dienu varam izmēģināt attīrīšanās diētu vai sastādīt jaunu ēšanas plānu. Svarīga būs arī tīrība un higiēnas ievērošana virtuvē. Vakarpusē jau būsim romantiskāk noskaņoti un lielāku uzmanību pievērsīsim, nevis pareizai ēdiena gatavošanas tehnoloģijai, bet tā ārējam izskatam, galda kultūrai un atmosfērai, kas to ieskauj.

——————————————————-
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!