Sestdiena, 28.februāris

Šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, nodrošinot mūs ar pilnu emociju spektru. Emociju būs daudz un tās būs pretrunīgas. No vienas puses labi jutīsim, kādos darbos un aktivitātēs mums vajadzētu iesaistīties. Var būt vēlēšanās doties mierīgā pastaigā gar jūru vai nodoties apcerīgai meditācijai. No otras puses – var gadīties visādi negaidīti traucēkļi, kas mūs pēkšņi izsit no sliedēm. Sajūta tāda, it kā kāds iekšēji visu laiku nervozi dīdītos, kaut kāds nemiers, no kā nav iespējams atbrīvoties. Diena tēmas – māja, ģimene, bērni, rūpes un ēst gatavošana.

Ēdienkartē vissvarīgākais būs tās emocijas, kuras ieliksim ēdienā, tā gatavošanas procesā. Savu attieksmi būs viegli izrādīt caur to mīlestību, ar kādu pagatavosim ģimenes iecienīto maltīti. Eksperimentiem virtuvē gan šodien vieta nav paredzēta, jo vājā vieta – kuņģis, var likt par sevi manīt.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!