Pirmdiena, 9.februāris

Šodien Mēness Svaru zīmē piešķirs mums svārstīgu noskaņojumu visas dienas garumā.

No vienas puses, mums būs tieksme uz līdzsvaru un harmoniju it visā, ko šodien darīsim un svarīgi būs ne tikai mūsu pašu mērķi, bet arī tas, lai tie netraucē citiem. Varam slēgt vienošanās, pirkt un pārdot, saskaņot un sarunāt, galvenais, lai būtu abpusēji izdevīgs rezultāts. Taisnīguma izjūtai šodien būs nozīmīga vieta it visā. Varam sarunāt romantisku tikšanos vai pavadīt laiku, jautri tērzējot ar draugiem, izbaudot patīkamo atmosfēru, kas ir visapkārt.

Tomēr Svaru zīmes svārstīgums šodien var likt par sevi manīt. Mūsu vēlmi pēc līdzsvara šodien var izbojāt pēkšņas, negaidītas situācijas vai apstākļi, kas fona režīmā nedod mums mieru. Tas var nebūt kas steidzami risināms, tomēr, atliekot to uz vēlāku laiku, tas neļauj izbaudīt dienas harmoniju. Daži var sajusties neērti no pārmērīgas emocionālās atklātības, kas mums tiek negaidīti uzvelta, liekot mums sajusties tā, it kā būtu ievilkti pārāk dziļi kādā personīgā lietā. Nedroša un tumša apkārtne noteikti nav tā vieta, kuru šodien izzināt.

Lai vai kā, Svariem ir dabiska tieksme uz līdzsvarošanos un tas arī būtu šodienas galvenais akcents. Arī ēdienkartē svarīgāks būs maltītes ārējais izskats un atmosfēra, kādā to baudām, nevis veselīgums. Sajūtām šodien neapzināti tiek piešķirta galvenā loma.

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!