Pirmdiena, 23.februāris

Šodien Mēness caur Vērša zīmi liks mums justies daudz rāmākiem un nosvērtākiem, nekā tas bija impulsīvajā Auna zīmē. Vērsis kā praktiskās dzīves baudītājs mīl gan labi un kārtīgi paēst, gan skaisti apģērbties, vienvārdsakot baudījums attiecas uz visām piecām maņām – acīm, ausīm, miesu, garšu un ožu. Vēlēsimies, lai mums apkārt valda patīkama atmosfēra un ļoti svarīgi būs kā mēs jūtamies, kādas ir mūsu sajūtas. Lai gan šodien ne viss pateiktais mums patiks un citu idejas var mūs vienkārši kaitināt, tomēr šī ir laba diena, lai apmeklētu teātri, koncertu vai mākslas izstādi.

Ēdienkartē priekšroku dosim tam, ko saucam par kārtīgu ēdienu. iespējams, tieši šodien produktus vēlēsimies iegādāties tirgū. Svarīga būs produktu kvalitāte un to svaigums (jeb derīguma termiņš).

——————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!